Empire State Building, polska flaga i marketing

WPROST/Krzysztof Kot: "W niedzielę 3 października słynną nowojorską Piątą Aleją przejdzie Parada Pułaskiego. To już 73. raz, gdy ulicami Nowego Jorku przemaszerują przedstawiciele polskiej społeczności chcący podkreślić swoje narodowe dziedzictwo. Do zabawy jednak nie chce się przyłączyć administracja słynnego Empire State Building, która odmówiła zapalenia na swojej wieży biało-czerwonych świateł w barwach polskiej flagi" - pisze Krzysztof Kot na swoim blogu.

Zastępca Konsula Generalnego RP w Nowym Jorku Marek Skulimowski przekonuje, że administracja Empire State Buliding coraz mniej łaskawie patrzy na polonijne poczynania i odrzuca prośby o zapalenie świateł na wieży w dniu Parady Pułaskiego.

Potwierdza to przedstawiciel nowojorskiej Polonii Richard Zawisny, który przesłał autorowi kopię oficjalnej odmowy podpisaną przez władze słynnego budynku. Pismo było bardzo krótkie i nie podawało żadnych powodów odrzucenia prośby, do której w poprzednich latach odnoszono się przychylnie. Czytaj dalej

Komentarze

Dodaj nowy komentarz

Treść tego pola jest prywatna i nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <img> <hr> <br>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Wpisz litery i cyfry z obrazka powyżej.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.