Często otrzymujemy zapytania, jak odnaleźć w Stanach znajomych lub krewnych. Nie ma na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi, ale Internet oferuje pewne opcje, które mogą nam to zadanie ułatwić. Poniżej podajemy kilka z nich.

Przy korzystaniu z internetowych wyszukiwarek genealogicznych czy książek telefonicznych pamiętać należy o tym, że nie jest to sposób 100% niezawodny, bo jesli dana osoba ma na przykład zastrzeżony numer telefonu, jej informacje teleadresowe nie są publikowane w żadnej publicznie dostępnej książce telefonicznej.

Książki telefoniczne White Pages

Książki telefoniczne Yellow Pages

1-800-Free411

Uzyskanie informacji telefonicznej przy pomocy serwisu 411 w USA kosztuje średnio $1,25. Firma Jingle Networks udostępnia takie informacje za darmo, zarówno przez bezpłatny numer telefoniczny 1-800-Free-411, jak i stronę internetową http://www.free411.com. W przypadku usługi przez telefon, klient musi jedynie wysłuchać 15-sekundowej reklamy zanim uzyska informacje.

Strony genealogiczne

Większość wymienionych tutaj stron pełne informacje udostępnia wyłącznie dla swoich subskrybentów - płatność jest uiszczana przy pomocy karty kredytowej.

Ogłoszenia na stronach polonijnych

Komentarze

Potrzebuję bardzo szybkiej konsultacji ( ze względów zdrowotnych ) u Makrobiotyka pana Michaela Rossoff z Asheville , North Carolina . Problem polega na tym że nie mogę wyjechać do Stanów i nie znam języka angielskiego. Wiem że ten Pan konsultuję w trakcie rozmowy przez Skaypa. Kto mógłby mi pomóc w zakresie tłumaczenia i konsultacji. Kontakt do mnie adrtes e-mail s-bud5@wp.eu tel. i fax 048 77 550 90 40 i tel mobil. 48 509 791 797 . Z góry dziękuję i oczekuję na pomoc.

Dodaj nowy komentarz

Treść tego pola jest prywatna i nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <img> <hr> <br>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Wpisz litery i cyfry z obrazka powyżej.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.