Polonia.net jest serwisem internetowym z siedzibą w Nowym Jorku, adresowanym przede wszystkim do Polaków mieszkających na terenie metropolii nowojorskiej, ale chętnie odwiedzanym przez polskich internautów z całego świata. Serwis istnieje od 1997 r. i od tego czasu przeszedł wiele gruntownych zmian.

Redaktorzy serwisu

Agnieszka Jarczewska

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego i Parsons School of Design w Nowym Jorku. Moje prywatne komentarze na temat Nowego Jorku, Ameryki i emigracji znajdziesz na moim blogu Salon Nowojorski.

Jacek Lewandowski

Pochodzę z Łodzi i jestem z wykształcenia programistą. Od kilku lat mieszkam w niewielkim mieście na Wschodnim Wybrzeżu USA.

Dariusz Tracz

Jestem absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W Nowym Jorku prowadzę własną firmę.

Kontakt

Czekamy na Wasze listy i komentarze: Kontakt. Informacje o reklamie w serwisie Polonia.net znajdziesz na stronie Reklama, natomiast bezpłatne ogłoszenie możesz samodzielnie opublikować w dziale Ogłoszenia.

Jeśli działasz w organizacji charytatywnej i chciałbyś, abyśmy zamieścili informacje o Twojej działalności, przyślij nam email z opisem organizacji lub sprawy - z przyjemnością opublikujemy go na naszych stronach.

W związku z dużą liczbą listów i emaili z prośbą o wsparcie finansowe informujemy, że niestety nie dysponujemy środkami, które pozwoliłyby nam na udzielanie pomocy finansowej osobom potrzebującym.