1. Deutsche Welle
  Polski program radiowy nadawany z Kolonii adresowany jest głównie do słuchaczy zainteresowanych Niemcami. Ambicją redakcji jest prezentacja współczesnych Niemiec.
  http://www.dwelle.de/polish/
 2. Kongres Polonii Niemieckiej
  Polonia niemiecka jest reprezentowana przez dobrowolny zwiazek organizacji polonijnych w Niemczech, majacy na celu ochrone i reprezentowania interesów Polonii w Niemczech.
  http://www.kongres.org
 3. Monheim-pl
  Serwis skierowany do Polaków, którzy zamieszkują okolice Kolonii i Duesseldorfu jak również dla wszystkich zainteresowanych zagadnieniami polonijnymi: ogłoszenia, taryfy telefoniczne do Polski, całodobowy serwis kursów walut w kraju.
  http://www.monheim-pl.de
 4. Niemiecko-Polskie Stowarzyszenie Alternatywa 1998
  Zweck des Vereins ist die Förderung einer internationalen Gesinnung und Toleranz sowie der Freundschaft der Völker insbesondere von Jugendlichen zwischen Deutschland und Polen ... durch Begegnungen im BereichSport Musik Kultur etc.
  http://www.dpa98.de
 5. Polonia Berlin
  Berlin - informator w jezyku polskim. Mapy, zdjecia, love parade, noclegi, dojazd, adresy, kluby, forum, wiele przydatnych informacji.
  http://www.poloniaberlin.de
 6. Polonia IT - portal polskiej społeczności informatycznej w Niemczech
  Dobrze trafiłeś jeśli wyemigrowaleś do Niemiec, a w dodatku z zawodu jestes informatykiem. Ten serwis jest dla takich jak ty. Jest także dla wszystkich innych myślących o decyzji pracy za granica. A jeśli tylko znudzony pracą serfujesz sobie po internecie być może dowiesz sie czegoś interesującego.
  http://www.polonia-it.org
 7. Polonia w Niemczech
  Portal dla Polonii niemieckiej. Możesz w nim też umieścić darmowe ogłoszenia i skorzystać z katalogu firm. Znajdziesz tu także forum dyskusyjne, które ma stać się z czasem poradnikiem, jak żyć i pracować w Niemczech.
  http://www.polonia-polacy.de
 8. Polonia XXI
  Polonia 21 - polski portal w Niemczech.
  http://www.polonia21.de
 9. POLONIUM.de
  Polonia w Niemczech.
  http://www.polonium.de
 10. Polska Misja Katolicka w Berlinie
  Aktualności z życia i działalności parafii, wykaz duszpasterzy oraz prezentacja grup, wspólnot i organizacji polonijnych działających przy misji.
  http://www.pmk-berlin.de
 11. Polska-Info.de
  Informacje o Polsce dla Niemcow i dla Polakow o Niemczech
  http://www.polska-info.de