TVN24: Pięć pojazdów zderzyło się na A2. "Potężny korek"

Polska - 8 godzin 2 minuty temu
Dwa samochody ciężarowe, bus i dwie osobówki zderzyły się na autostradzie A2, na wysokości miejscowości Chociszewo (woj. lubuskie). Dwie osoby trafiły do szpitala. Pierwszą informację i zdjęcie otrzymaliśmy na Kontakt 24 od Klaudii.

TVN24: Karambol na autostradzie A4. Trzy osoby ranne

Polska - 8 godzin 2 minuty temu
Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku, do jakiego doszło w sobotni poranek na autostradzie A4. Droga w kierunku Wrocławia została całkowicie zablokowana.

TVN24: Udaremnione zamachy podczas pasterek. Dlaczego akcję "Miecz" przypomniano po 11 latach?

Polska - 8 godzin 2 minuty temu
Operacji tej nadano kryptonim "Miecz". W jej ramach specjalna komórka ABW rozpracowywała grupę islamskich ekstremistów planującą atak m.in. na kościoły. Atak miał być przeprowadzony w czterech dużych miastach podczas wigilijnych pasterek. Służbom udało się go udaremnić. I moglibyśmy dziś ogłosić wielki sukces ABW, gdyby nie to, że mowa o akcji sprzed 11 lat. Dlatego nagłośniono ją właśnie teraz? - pyta reporter "Czarno na Białym".

TVN24: "Suchość w ustach, paniczny strach, groźby". Polacy wspominają, jak więzili ich terroryści

Polska - 8 godzin 2 minuty temu
W zbrodniczych planach terrorystów kluczowym punktem są zakładnicy. To ich życie ma być ceną, jaką świat płaci za ignorowanie postulatów ekstremistów. W agencyjnych depeszach są anonimowymi liczbami, jednak za każdą taką liczbą kryją się najbardziej przerażających chwile w życiu. Z Polakami, którzy takie chwile przeżyli, rozmawiał reporter "Czarno na Białym" Dariusz Kubik.

TVN24: PiS rusza do boju. Andrzej Duda przy świątecznym stole. Życzenia czy kampania?

Polska - 8 godzin 2 minuty temu
Pierwszy, jeszcze nieformalny, spot wyborczy kandydata Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta. Andrzej Duda przy wigilijnym stole krytykuje cynizm i kłamstwo oraz życzy dobrej zmiany. PiS wcześniej niż inni rusza do boju, choć oficjalnie zawody się jeszcze nie zaczęły. Materiał "Faktów" TVN.

TVN24: Pies przewodnik niewidomej niemile widziany u okulisty. "Inni przychodzą z laską"

Polska - 8 godzin 2 minuty temu
Przychodzi do okulisty niewidoma kobieta, a lekarz każe jej opuścić gabinet, a w każdym razie wyprowadzić psa przewodnika. Żądanie jest - według przychodni - podyktowane dobrem innych pacjentów. Materiał magazynu "Polska i Świat".

TVN24: Nietypowa koalicja w obronie zwierząt. Ramię w ramię PiS, SLD i celebryci

Polska - 8 godzin 2 minuty temu
Posłowie koalicji zaostrzają przepisy o eksperymentach na zwierzętach, ale nie wprowadzają całkowitego zakazu takich testów. Do oburzonych celebrytów, ku zaskoczeniu rządzącej koalicji, dołącza zjednoczona opozycja: SLD razem z PiS. Materiał magazynu "Polska i Świat".

Wprost.pl: Wipler o walczących o karpia w Lidlu: Wyborcy PiS-u i PO

Polska - 8 godzin 35 minut temu
Kilka dni temu w portalu YouTube został umieszczony film, na którym widać, jak tłumy ludzi próbują zakupić karpia w promocyjnej cenie w jednym ze sklepów Lidl. Zarejestrowana "walka" w ciągu dwóch dni...

RMF24: Poniżali wychowanków. Są wyniki kontroli w domu dziecka

Polska - 8 godzin 37 minut temu

Poniżali wychowanków. Są wyniki kontroli w domu dzieckaW domu dziecka w Lidzbarku dochodziło do niewłaściwych zachowań części personelu wobec wychowanków, które miały charakter nieregulaminowych kar. Tak wynika z kontroli przeprowadzonej przez starostwo w Działdowie.


WP.PL: Uwaga! Ostrzeżenie przed silnym wiatrem

Polska - 8 godzin 43 minuty temu
Najbliższe godziny zapowiadają się bardzo wietrznie. Miejscami porywy wiatru sięgną 100...

WP.PL: Co kraj, to obyczaj, czyli jak Boże Narodzenie obchodzą na świecie

Polska - 8 godzin 44 minuty temu
W Holandii Święty Mikołaj przypływa statkiem parowym z Hiszpanii. W Peru do wigilii siada...

Wprost.pl: Zarzut morderstwa 19-latki ze szczególnym okrucieństwem dla 45-latka

Polska - 8 godzin 44 minuty temu
Dolnośląscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem 19-latki, do którego doszło w listopadzie tego roku między miejscowościami Komorniki a Środa Śląska....

RMF24: Kolejna tura rozmów o pakiecie onkologicznym

Polska - 9 godzin 7 minut temu

Kolejna tura rozmów o pakiecie onkologicznymW Ministerstwie Zdrowia lekarze z Porozumienia Zielonogórskiego mają dziś znów rozmawiać z urzędnikami o pakiecie onkologicznym. Na razie na propozycje finansowania POZ po nowym roku zgodziło się tylko 45 procent lekarzy.


WP.PL: Kontrola potwierdziła nieprawidłowości w domu dziecka w Lidzbarku

Polska - 9 godzin 32 minuty temu
W domu dziecka w Lidzbarku (woj. warmińsko-mazurskie) dochodziło do niewłaściwych...

RMF24: Ksena i Maks czekają na pomoc!

Polska - 9 godzin 39 minut temu

Ksena i Maks czekają na pomoc!W okresie świąt pamiętajmy także o zwierzętach! Waszej pomocy oczekują m.in te ze schroniska w kieleckich Dyminach. Ksena, Kruszynka, Mars, Maksiu - w sumie ponad setka psiaków liczy na Wasze dobre serce.


WP.PL: W grupę pieszych wjechał samochód - 4 rannych

Polska - 9 godzin 43 minuty temu
4 osoby zostały ranne na drodze krajowej nr 8 w okolicach Wilkowic (woj. dolnośląskie). W grupę pieszych wjechał samochód osobowy. Według policji przyczyną wypadku było najprawdopodobniej wtargniecie...

Wprost.pl: Karambole na A2 i A4. Duże korki i objazdy

Polska - 10 godzin 10 minut temu
Po wypadku na autostradzie A4, do szpitala trafiły 3 osoby, a droga w kierunku Wrocławia została całkowicie zablokowana. Z kolei z powodu kraksy na A2 2 osoby przewieziono do szpitala - do zderzenia...

WP.PL: Nieśmiały początek rewolucji w PiS

Polska - 10 godzin 31 minut temu
Spot Andrzeja Dudy - kandydata PiS na prezydenta - pokazuje, że wciąż szuka on na siebie pomysłu. Widać już jednak, że tkwi w nim potencjał, który mógłby odmienić wizerunek partii - pisze...

WP.PL: Protest przeciwko finansowaniu Świątyni Opatrzności Bożej

Polska - 11 godzin 47 minut temu
Przed sejmem odbędzie się po południu (godz.14.00) protest przeciwko finansowaniu Świątyni Opatrzności Bożej z pieniędzy na kulturę. Udział w wydarzeniu zadeklarowało ponad 25 tysięcy osób.
Subskrybuje zawartość