TVN24: Gazoport najważniejszy. "Poświęcę więcej czasu i energii na jego dokończenie"

Polska - 5 minut 26 sekund temu
Minister skarbu Andrzej Czerwiński zadeklarował w środę, że poświęci jeszcze więcej czasu i energii sprawie dokończenia gazoportu LNG w Świnoujściu.

TVN24: Niebezpieczny rejs kolonistów. Na pokładzie jachtu o 19 osób za dużo

Polska - 5 minut 26 sekund temu
Na pokładzie tego jachtu motorowego powinno być maksymalnie 12 osób. Straż Graniczna podczas kontroli w porcie w Dźwirzynie zastała na nim jednak 31 osób. Pasażerami przeładowanej jednostki były wypoczywające nad Bałtykiem dzieci z południa Polski.

TVN24: Pawlak wystartuje. Niekoniecznie z list PSL

Polska - 5 minut 26 sekund temu
- Myślę, że warto zastanowić się nad taką formułą, żeby Senat był reprezentacją regionów - powiedział w "Faktach po Faktach" były premier Waldemar Pawlak, który będzie ubiegać się o mandat senatora. W programie przyznał, że nie wie jeszcze, czy wystartuje z list PSL, czy jako kandydat niezależny.

TVN24: "Gra nerwów została dobrze przeczytana"

Polska - 5 minut 26 sekund temu
- To jest gra nerwów i licytacja. Grecki rząd wzmacnia swoją pozycję przed następnym etapem negocjacji. Ta gra została dobrze przeczytana w Brukseli i innych stolicach europejskich - ocenił w "Kropce nad i" Grzegorz Schetyna. Szef MSZ komentował sytuację w Grecji przed niedzielnym referendum, w którym obywatele wypowiedzą się, czy akceptują warunki dalszej pomocy finansowej ze strony tzw. trojki.

TVN24: Utonęła 14-latka. Kąpała się w niezabezpieczonym miejscu

Polska - 5 minut 26 sekund temu
Tragedia na jeziorze w miejscowości Czarnowo (woj. zachodniopomorskie). W środowe popołudnie utonęła w nim 14-letnia dziewczynka.

TVN24: Biernacki ujawnia ustalenia wywiadu: spodziewane kolejne ataki na turystów w Tunezji i Egipcie

Polska - 5 minut 26 sekund temu
Terroryści nadal mogą zabijać wypoczywających turystów na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej. Polacy są potencjalnymi ofiarami tych ataków – mówi portalowi tvn24.pl Marek Biernacki, koordynator służb specjalnych, powołując się na najnowsze informacje Agencji Wywiadu.

TVN24: Śmiertelna ofiara barszczu Sosnowskiego. Zobacz, gdzie występuje groźna roślina

Polska - 5 minut 26 sekund temu
W siemianowickiej oparzeniówce zmarła 67-letnia kobieta, która podczas koszenia trawy oparzyła się barszczem Sosnowskiego. To niebezpieczna roślina, wytwarzająca toksyczne substancje. Występowanie barszczu Sosnowskiego monitorują badacze z Wyższej Szkoły Zarządzania i Ekologii w Warszawie. Z ich danych wynika, że roślinę można spotkać we wszystkich województwach.

WP.PL: Ekstraklasa podstawówek

Polska - 34 minuty 37 sekund temu
Najlepsze na sprawdzianie szóstoklasisty okazały się dzieci ze szkół niepublicznych -...

WP.PL: Chirurg sprawdzi dwa razy

Polska - 1 godzina 40 minut temu
Przed każdą operacją lekarz dwukrotnie sprawdzi, jaki narząd ma być operowany i...

WP.PL: Słodkie napoje groźne dla zdrowia

Polska - 1 godzina 42 minuty temu
Trzeba wyeliminować takie drinki z naszej diety - nawołuje dr Dariush Mozaffarian z bostońskiego Tufts...

WP.PL: Wydatki Polaków na gry będą rosły

Polska - 2 godziny 13 minut temu
W ubiegłym roku wartość polskiego rynku gier komputerowych wyniosła 1,5 mld zł. To jednak tylko...

WP.PL: Kamery nie wyśledzą posłów

Polska - 3 godziny 32 minuty temu
W Sejmie nie powstanie system inteligentnych kamer. Strażnicy dostaną za to nowe centrum...

RMF24: Słynny klub "Fabryka" zniknie z Zabłocia

Polska - 6 godzin 56 minut temu

Słynny klub "Fabryka" zniknie z ZabłociaKultowy klub "Fabryka", który mieści się na krakowskim Zabłociu, ma trzy miesiące na opuszczenie siedziby. Budynek ma zostać rozebrany - informuje "Dziennik Polski".


RMF24: Fiskus ściga wyłudzenia VAT-u. Dostaje się też uczciwym

Polska - 7 godzin 20 minut temu

Fiskus ściga wyłudzenia VAT-u. Dostaje się też uczciwymDrobna elektronika użytkowa od dawna jest narzędziem wyłudzeń VAT-u. Policja i służby skarbowe chcą więc złapać oszustów, którzy handlują telefonami, tabletami czy konsolami do gier i znikają, nie rozliczając wcześniej podatku - pisze czwartkowa "Rzeczpospolita".


Wprost.pl: Brudziński: JOW-y to miliony głosów, które pójdą w komin

Polska - 7 godzin 52 minuty temu
PiS planuje koalicję z Kukizem? - Jeszcze Zjednoczona Prawica tych wyborów nie wygrała. Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu, bo niedźwiedź chociaż ma kły naruszone, nieźle potrafi pokąsać - stwierdził w...

WP.PL: Joachim Brudziński: koalicja z Pawłem Kukizem nie jest przesądzona

Polska - 8 godzin 27 minut temu
- Koalicja z Pawłem Kukizem nie jest przesądzona. Jeszcze Zjednoczona Prawica tych wyborów nie wygrała. Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu, bo niedźwiedź chociaż ma kły naruszone, nieźle potrafi...

Wprost.pl: Pawlak chce być senatorem

Polska - 8 godzin 30 minut temu
Były premier Waldemar Pawlak zapowiedział, że chce ubiegać się o mandat senatora.
Waldemar Pawlak (fot. Wprost)

WP.PL: Jan Sowa: rozwiązanie problemów? Minimalny dochód gwarantowany dla każdego

Polska - 9 godzin 18 minut temu
- Minimalny dochód gwarantowany to nie mrzonki. Mogłoby to być 1000 zł. Jednocześnie likwidujemy ulgi podatkowe, KRUS, przywileje dla górników czy policjantów. Minimalny dochód gwarantowany dla każdego Polaka, czyli te 1000 zł otrzymywałby również Kulczyk, Czarnecki i prezesi banków. Nie tylko nas na to stać, ale uważam, że wszystkim się to opłaci – mówi socjolog Jan Sowa Wirtualnej Polsce. W drugiej części rozmowy autor książki „Inna Rzeczpospolita jest możliwa” przedstawia swoje propozycje na rozwiązanie polskich problemów i patologii. Wyjaśnia, dlaczego krytykuje i liberałów, i konserwatystów, opowiada o frankowiczach i problemach mieszkaniowych Polaków oraz odpowiada na pytanie, dlaczego nie możemy sobie dzisiaj pozwolić na „lichych przywódców”, a właśnie takich – zdaniem Sowy – promuje nasz system polityczny. wiadomosci.wp.pl

RMF24: Tragedia na dzikim kąpielisku. Utonęła 14-latka

Polska - 9 godzin 48 minut temu

Tragedia na dzikim kąpielisku. Utonęła 14-latkaTragedia w Czarnowie w woj. zachodniopomorskim. W jeziorze Czarny utonęła 14-letnia dziewczyna.


RMF24: Wypadek wiatrakowca na plaży

Polska - 9 godzin 55 minut temu

Wypadek wiatrakowca na plażyDo wypadku doszło na plaży w Darłowie w województwie zachodniopomorskim. Rozbił się tam wiatrakowiec. Taką informację dostaliśmy od słuchacza na Gorącą Linię RMF FM. Nasz reporter potwierdza – w wypadku ranny został 60-letni obywatel Niemiec.


Subskrybuje zawartość